Sosyal Güvenlik Numarası Sorgulama

SSK’daki tüm işlemlerinizi halledebileceğiniz ve tüm işlemlerinizde size lazım olacak olan SSK Sicil numarası sizin için önemlidir. Diğer bir deyişle sosyal güvenlik numarası adı altında da bilinen bu numaranın sorgulanması için yazının en sonundaki linke tıklamanız yeterlidir. Sicil no sorgularken sizlerden aşağıdaki bilgiler istenecektir. TC Kimlik numarası, Nüfuza bağlı olduğunuz il, Nüfuz cüzdanınızdaki cilt no bilgisi, Doğum yılınız ve orada resimde güvenlik doğrulama kodunu doğru girmeniz gerekmektedir.

Sisteme giriş yapıldıktan sonra sağ üst tarafta bulunmakta olan tescil kaydı tespiti bağlantısına doğru bir şekilde tıklayıp hangi türde sorgulama yapacaksanız seçmeniz gerekmektedir. Sosyal güvenlik numarası sorgulama işlemi bu kadar.

Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal güvenlik numarası sorgulama işlemi daha çok bu  numarayı bilmeyenlerin kullandıkları bir hizmettir. Aşağıdaki bulunan bağlantı aracılığıyla sisteme giriş yapabilir ve yukarıda açıklanan adımları takip ederek Sosyal Güvenlik Numarası Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

SSK Sicil No Sorgulama

Bu yazı için sorgulama terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>